fbpx

Kancelaria prawna

Strona Internetowa dla Kancelarii Custodia

Dla naszego Klienta z branży prawnej wykonaliśmy nowoczesną stronę internetową. Strona internetowa dla kancelarii Custodia powstała w oparciu o intuicyjny panel zarządzania dzięki czemu administrowanie nią jest bardzo proste i nie wymaga fachowej wiedzy. Na stronie głównej widnieje efektowny baner wykonany w javascript, wzbogacony o animację wybranych elementów, dodatkowo nasz Klient w każdej chwili może podmienić sobie ruchome elementy na zupełnie inne bez konieczności naszej ingerencji. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii takich jak HTML5, CSS3, SCSS, JavaScript, PHP 7, MySQL, jQuery. Każda przygotowana przez nas strona jest w pełni responsywna, dzięki czemu w 100% dostosowuje się do wyświetlaczy urządzeń mobilnych jak i również laptopów i komputerów stacjonarnych. Przygotowaliśmy również unikalna grafikę, przygotowaną przez naszego grafika, która w zupełności oddaje charakter firmy.
Wykonaliśmy już wiele stron internetowych dla różnych branż dlatego też jeśli szukają Państwo firmy, która dla Państwa zaprojektuje i stworzy dopasowaną Pod Państwa stronę internetową. Specjalizujemy się w stronach dopasowanych do klienta (szytych na miarę) i pod Google. Większość naszych stron to strony wielojęzyczne (przeważnie język strony to: polski, angielski, niemiecki) na rynek Europejski..
Prowadzisz biznes w innej branży, a chciałbyś zareklamować swoją firmę w Internecie? Nic prostszego! Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy unikalna stronę internetową, która będzie w pełni funkcjonalna i nowoczesna. Oprócz strony www dla każdego naszego klienta możemy również zaoferować kampanie marketingowe, reklamę, grafikę, tworzenie filmów, pozycjonowanie, pisanie tekstów w kilku językach, uaktualnianie i opiekę nad stroną www, itd.

Napisz Nam Czego Potrzebujesz

A my pomożemy Ci wprowadzić Twój biznes do internetu i rozwijać go z pasją.
Wiadomość wysłana!
Producent rolet okiennych
Portal informacyjny